>
onas

Organizacja przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych

Dom weselny Jagatówka pod Gdańskiem

„Jest w życiu taki moment, taka chwila
kiedy słońce świeci w deszczu,
kiedy kwiaty pachną zimą
i tych Dwoje zatraconych w szczęściu.”

G. Hendrych

Mając na uwadze wyjątkowość dnia, w którym bierzecie ślub, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas wesele było idealnym odzwierciedleniem Państwa marzeń i pragnień. Zawsze staramy się, aby zapewnić doskonałą atmosferę oraz przygotować wykwintną ucztę, która zaspokoi wysublimowane zmysły Waszych gości.

Sala weselna na miarę Państwa potrzeb

Organizacją przyjęć weselnych zajmujemy się już od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie, doskonała i zróżnicowana kuchnia, profesjonalna i miła obsługa oraz bliskość przyrody, to tylko niektóre z powodów, dla których warto nam powierzyć organizację swojego wesela.

Dysponujemy komfortowo wyposażoną salą weselną, która może pomieścić nawet 130 osób. W sali znajduje się duży parkiet taneczny oraz specjalny podest dla orkiestry lub prowadzącego przyjęcie DJ’a. W okresie zimowym rozpalamy kominek, który w połączeniu z pięknym widokiem na zaśnieżony ogród pozwala uzyskać niezapomniany klimat oraz romantyczną atmosferę.

W naszym domu weselnym wszystkie dania przygotowujemy na miejscu wyłącznie ze świeżych produktów, które są dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Na wstępie zawsze proponujemy dwa przykładowe menu weselne – menu standardowe oraz w wersji rozszerzonej, które mogą Państwo modyfikować zgodnie z własnymi upodobaniami. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dań kuchni polskiej. Za wniesiony alkohol nie pobieramy dodatkowych opłat. Przybywającą do nas Parę Młodą witamy zgodnie ze staropolskim zwyczajem – chlebem i solą.

Sposób dekoracji sali weselnej i stołów zawsze jest konsultowany z Klientem. Dajemy także możliwość udekorowania sali weselnej we własnym zakresie.

Czekamy na Was w Jagatowie!

Przed budynkiem znajduje się malowniczy teren zieleni z dodatkowymi stołami do biesiadowania.

Na specjalne życzenie możemy zapewnić białe gołębie weselne, przejażdżkę bryczką, pokaz tańca z ogniami i inne atrakcje.

Dysponujemy dużym zapleczem parkingowym na samochody osobowe i autokary.

Polecamy także wesela organizowane w piątki w specjalnej cenie. Dla chętnych organizujemy również poprawiny. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą organizacji imprez okolicznościowych oraz firmowych imprez integracyjnych.


Menu wersja 1: kliknij TUTAJ
Menu wersja 2: kliknij TUTAJ

<< powrót


mapa
Kliknij na mapę aby powiększyć
Opis dojazdu: kliknij TUTAJ


Jagatówka Leśny Dwór
ul. Sosnowa 1
83-010 Jagatowo
tel. 606 686 975
jagatowka@wp.pl
rormularz
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
interesuje mnie:
w terminie:
inne informacje: